Restauracje z widokami Restauracja w Chamonix na wysokości 2550 metrów (fot. chaletskiholidays.com)
Kuchnia

Restauracje z widokami

04października2015

Jedzenie to jedno, okoliczności, w jakich je się pizzę, pesto czy ryż z krewetkami to drugie. Oto kilka miejsc, w których można mieć problem ze skupieniem się na tym, co jest na talerzu. Przez rozciągające się dookoła widoki.

Santorini, Grecja, Volcano View - Caldera Restaurant

(fot. www.volcano-view.com)


Jest to restauracja, w której spróbować można tradycyjnych greckich dań w odświeżonej odsłonie. Serwowane są tu świeże owoce morza, sałatki ze słynnymi santorińskimi pomidorkami koktajlowymi oraz wspaniałe desery. Do tego podawany jest kieliszek wina z lokalnej winiarni. Taki posiłek z widokiem na kalderę to spełnienie marzeń nie jednego smakosza.

Puglia, Włochy, Grotta Palazzese


Przepiękny widok Morza Adriatyckiego można podziwiać siedząc i delektując się pyszną śródziemnomorską kuchnią w Grotta Palazzese. Restauracja ta znajduje się przy plaży w Polignano a Mare we Włoszech. Usytuowana jest wewnątrz groty, która powstała w wyniku erozyjnej działalności morza.

Chamonix, Francja, Le Panoramic

 

Polecane wideo

Chamonix to najstarszy francuski kurort narciarski znajdujący się na górze Le Brévent na wysokości 2732 m n.p.m. Postanowiono otworzyć tam restaurację dla turystów, aby podczas pobytu w górach zatrzymać się na lunch czy napić się rozgrzewającego napoju i cieszyć się wspaniałymi widokami. Dostać się tam można kolejką linową Planpraz.

 

Więcej restauracji z widokami do zobaczenia w naszej galerii. 

 

Zobacz galerię - 5 zdjęć

Zobacz również

Skomentuj